Mart Anca-Gabriela

Avocat Definitiv, Baroul Bacău, 22 ani Experiență
ACTIV
Fără Recenzii

Mart Anca-Gabriela este Avocat Definitiv la Baroul Bacău, începând cu 6 ianuarie 2004, are 22 ani experiență și are drept de Concluzii la Toate Instanţele. În acest moment figurează cu drept de exercitare.

Mart Anca-Gabriela poate fi contactat la numărul de telefon afișat la profil, sau direct la sediul biroului de avocatură.

Programul nu este disponibil
Localizare pe Hartă ×

Informații Suplimentare

  • Drept de Concluzii la Toate Instanţele
  • Dată înscriere: 6 ianuarie 2004
  • 22 ani de experiență
  • Posesor de Card European

Nu sunt Recenzii pentru Mart Anca-Gabriela

Ai lucrat cu Avocat Mart Anca-Gabriela?
Lăsa o recenzie în care să povestești experiența ta ...

Pentru a preveni publicarea de reclame sau recenzii false este necesară confirmarea adresei de e-mail.
După trimiterea recenziei vei primit pe e-mail un link de confirmare. Recenzia ta va fi publicată pe site. Adresa de e-mail nu va fi afișată.
Momentan, nu a fost publicată nici o recenzie.

Mart Anca-Gabriela este Avocat Definitiv la Baroul Bacău, începând cu anul 2004, 22 ani experiență și are drept la Toate Instanţele.
Puteti intra in contact cu avocat Mart Anca-Gabriela prin numarul de telefon afișat la profil sau direct la sediul biroului de avocatură.